آموزش بوت کردن روتر سیسکو از طریقUSB

چهار شنبه 16 فروردین 1402 548 بازدید کننده  

آموزش بوت کردن روتر سیسکو از طریق USB.

 

شاید بعضی مواقع Compact Flash روتر شما با کمبود فضا یا از بین رفتن دیتا ویا به هردلیلی شما نیاز داشته باشید که یک حافظه بکاپ برای بوت شدن روترتان داشته باشید. درصورتی که روتر شما از درگاه USB پشتیبانی کند شما میتوانید از USB Flash ها برای اینکار استفاده کنید در صورتی که USB Flash ها دارای سرعت بیشتری نسبت به Compact Flash هستند.

ابتدا برای این کار شما نیاز به USB Flash با حداکثر حجم 4GB  وبا فرمت FAT دارید ( در فرمت FAT حجم بیشتر از 4GB برای درایو پشتیبانی نمیشود)

 

سپس IOS مورد نظر را در USB Flash کپی کرده و  وارد Configure Terminal شده دستورات زیر را مانند مثال زیر وارد کنید

 

 boot system flash:c2800nm-advsecurityk9-mz.151-4.M12a.bin

 

boot system usbflash0:c2800nm-advsecurityk9-mz.151-4.M12a.bin

 

معمولا در این حالت روتر ابتدا سعی میکند از طریق Compact Flash بوت شود در صورتی که با مشکل روبه رو شود از طریق usbflash0 بوت میشود.


دیدگاه شما

نام شما
آدرس ایمیل
متن دیدگاه
کد امنینی
comment
کاربر گرامی لطفا دیدگاه خود را درباره این کالا بیان کنید

آموزش بوت کردن روتر سیسکو از طریقUSBشبکه شین | فروش تجهیزات شبکه4/5/2023آموزش بوت کردن روتر سیسکو از طریق USB. شاید بعضی مواقع Compact Flash روتر شما با کمبود فضا یا ا... آموزش بوت کردن روتر سیسکو از طریق USB. شاید بعضی مواقع Compact Flash روتر شما با کمبود فضا یا از بین رفتن دیتا ویا به هردلیلی شما نیاز داشته باشید که یک حافظه بکاپ برای بوت شدن روترتان داشته باشید. درصورتی که روتر شما از درگاه USB پشتیبانی کند شما میتوانید از USB Flash ها برای اینکار استفاده کنید در صورتی که USB Flash ها دارای سرعت بیشتری نسبت به Compact Flash هستند.ابتدا برای این کار شما نیاز به USB Flash با حداکثر حجم 4GB  وبا فرمت FAT دارید ( در فرمت FAT حجم بیشتر از 4GB برای درایو پشتیبانی نمیشود) سپس IOS مورد نظر را در USB Flash کپی کرده و  وارد Configure Terminal شده دستورات زیر را مانند مثال زیر وارد کنید  boot system flash:c2800nm-advsecurityk9-mz.151-4.M12a.bin boot system usbflash0:c2800nm-advsecurityk9-mz.151-4.M12a.bin معمولا در این حالت روتر ابتدا سعی میکند از طریق Compact Flash بوت شود در صورتی که با مشکل روبه رو شود از طریق usbflash0 بوت میشود.5.0

عضویت در خبرنامه از جدیدترین محصولات مورد علاقه خود باخبر شوید

محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید شما اضافه گردید