سیسکو تجهیزات شبکه خود را برای کار با گجت‌های اپل بهینه می کند

پنج شنبه 18 خرداد 1396 1637 بازدید کننده  

                                    

اپل اخیرا سیاست‌های دوستانه‌تری را در قبال سایر کمپانی‌ها در پیش گرفته و در حوزه‌های مختلف دست دوستی و همکاری به سوی سایر کمپانی‌ها دراز می‌کند. حال این کمپانی به منظور بهبود شبکه‌های مجهز به تجهیزات سیسکو با این کمپانی همکاری می‌کند.

تیم کوک در  اپل سیاست دوستانه‌تری را درقبال سایر کمپانی‌های فعال در حوزه‌ی فناوری در پیش گرفته است. این کمپانی پس از آنکه با آی بی ام در خصوص توسعه‌ی سرویس‌ها و اپلیکیشن‌ها برای مشتریان تجاری آغاز به همکاری کرد، حال به سراغ سیسکو رفته است. شنیده‌ها حکایت از این دارند که سیسکو شبکه‌های تجاری را که مبتنی بر تجهیزات خود خواهد بود، برای تعامل بهتر با گجت‌های اپل، بهبود خواهد بخشید. از جمله‌ی ابزار‌هایی که سیسکو تمرکز بالاتری روی آن خواهد داشت، باید به ویدیو کنفرانس و ابزار‌های ارتباطی برای انجام کار مشترک  روی یک موضوع اشاره کرد. یقینا در پیش گرفتن چنین سیاستی می‌تواند فروش آیفون و آیپدهای اپل را در میان کمپانی‌هایی که به دنبال ارائه‌ی بهترین تجربه‌ی ارتباطی میان کاربران خود در یک شبکه‌ی شلوغ هستند، افزایش دهد. از سویی دیگر این همکاری مزایایی را نیز برای سیسکو دارد؛ چراکه این کمپانی می‌تواند تجهیزات خود را در اختیار کمپانی‌هایی قرار دهد که در حال حاضر از تجهیزات و گجت‌های اپل استفاده می‌کنند.

نظر شما در این خصوص چیست؟


دیدگاه شما

نام شما
آدرس ایمیل
متن دیدگاه
کد امنینی
comment
کاربر گرامی لطفا دیدگاه خود را درباره این کالا بیان کنید

سیسکو تجهیزات شبکه خود را برای کار با گجت‌های اپل بهینه می کندشبکه شین | فروش تجهیزات شبکه6/8/2017                            &n...                                     اپل اخیرا سیاست‌های دوستانه‌تری را در قبال سایر کمپانی‌ها در پیش گرفته و در حوزه‌های مختلف دست دوستی و همکاری به سوی سایر کمپانی‌ها دراز می‌کند. حال این کمپانی به منظور بهبود شبکه‌های مجهز به تجهیزات سیسکو با این کمپانی همکاری می‌کند.تیم کوک در  اپل سیاست دوستانه‌تری را درقبال سایر کمپانی‌های فعال در حوزه‌ی فناوری در پیش گرفته است. این کمپانی پس از آنکه با آی بی ام در خصوص توسعه‌ی سرویس‌ها و اپلیکیشن‌ها برای مشتریان تجاری آغاز به همکاری کرد، حال به سراغ سیسکو رفته است. شنیده‌ها حکایت از این دارند که سیسکو شبکه‌های تجاری را که مبتنی بر تجهیزات خود خواهد بود، برای تعامل بهتر با گجت‌های اپل، بهبود خواهد بخشید. از جمله‌ی ابزار‌هایی که سیسکو تمرکز بالاتری روی آن خواهد داشت، باید به ویدیو کنفرانس و ابزار‌های ارتباطی برای انجام کار مشترک  روی یک موضوع اشاره کرد. یقینا در پیش گرفتن چنین سیاستی می‌تواند فروش آیفون و آیپدهای اپل را در میان کمپانی‌هایی که به دنبال ارائه‌ی بهترین تجربه‌ی ارتباطی میان کاربران خود در یک شبکه‌ی شلوغ هستند، افزایش دهد. از سویی دیگر این همکاری مزایایی را نیز برای سیسکو دارد؛ چراکه این کمپانی می‌تواند تجهیزات خود را در اختیار کمپانی‌هایی قرار دهد که در حال حاضر از تجهیزات و گجت‌های اپل استفاده می‌کنند.نظر شما در این خصوص چیست؟5.0

عضویت در خبرنامه از جدیدترین محصولات مورد علاقه خود باخبر شوید

محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید شما اضافه گردید